HP EliteBook Folio G1

0322 363 64 00 – 0532 494 50 56

hp servis adana

Tam Bir İşkolik

İşletim sistemi
Windows 10 Pro 64
İşlemci ailesi
 • Intel® Core™ m5 processor
işlemci
Intel® Core™ m5-6Y54 ile Intel HD Grafik Kartı 515 (1,1 GHz, Intel Turbo Boost Teknolojisi ile 2,7 GHz’e kadar, 4 MB önbellek, 2 çekirdekli)
Yonga kümesi
Yonga seti işlemciyle tümleşiktir
Ekran
31,75 cm (12,5″) diyagonal FHD UWVA yansımasız ultra ince LED arkadan aydınlatmalı (1920 x 1080) hafif
Grafik kartı
Tümleşik:
Intel® HD Graphics 515
Bellek
 • 8 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 8 GB)

Daha fazlasını isteyin

Çevre koruma
 • Düşük halojen

Üstün işçilik ve olağanüstü performans, HP EliteBook Folio’da buluştu. Bu bilgisayar, özel seçilen malzemeleri ve işbirliği için optimize edilen birinci sınıf özellikleriyle kusursuz bir deneyime önem veren herkesin tercihi olacak.

 • Windows 10 Pro 64

Dayanıklı tasarım

Şık ve dayanıklı HP EliteBook Folio’da en yeni tasarım, yenilikçi mühendislik ve gelişmiş malzemeler bir arada sunulmaktadır. MIL-STD 810G testlerini2 geçen bu şık bilgisayarla iş gününün üstesinden güven içinde gelin.

Üst düzey işbirliği

Kristal netliğindeki Bang & Olufsen Ses Sistemine ve arama ve görüntülü sohbetleri tek dokunuşla başlatmanıza olanak veren yüksek performanslı HP Premium İşbirliği Klavyesine sahip HP EliteBook Folio bilgisayarı kullanarak ekipleri, müşterileri ve satıcıları bir araya getirin.

Güvenliğe yatırım yapın

Yeni güvenlik tehditleri, yeni koruma yöntemlerine ihtiyaç doğurur. Dinamik Koruma özellikli HP Sure Start3 ve Windows 10 Pro1 işletim sistemindeki güvenlik özellikleri işletmenize güvenle erişmenizi sağlar.

Özellikler

Tüm engelleri aşın

   • Windows 10 Pro1 ve güçlü, işbirliğini kolaylaştıran HP EliteBook Folio ile gün boyu güç elde edin.

   İşlerin üstesinden gelen performans

    • HP Elitebook Folio; 6. Nesil Intel® Core™ işlemci,4 PCIe SSD’ler, 8 GB bellek ve uzun pil ömrü sayesinde yüksek performans gerektiren işlerin üstesinden gelir.

Daha kolay iletişim

    • Arkadan aydınlatmalı HP Premium İşbirliği Klavyesi ile tek düğmeye basarak bilgisayarınızdan görüntülü konuşma yapma kolaylığına kavuşun.

Net, keskin, canlı ekran

    • Kristal netliğindeki UHD5 veya FHD ekran seçeneklerinden5 biriyle çalışma biçiminize en uygun ekrana sahip olun.

Kolay bağlantılar

    • Mobil aygıtları ve daha fazlasını şarj etmenize olanak tanıyan temel USB-C™ bağlantı noktaları sayesinde üretkenliğinizi koruyun.

Çalışma biçiminize uydurun

    • HP EliteBook Folio’nun şık tarzını tamamlayan HP Elite Thunderbolt™ 3 Yerleştirme İstasyonu,5 HP Executive Seyahat Yerleştirme İstasyonu5 ve Elite Ekranlar5 gibi isteğe bağlı aksesuarlarla verimliliğinizi artırın.

Güçlü güvenlik

    • BIOS bozulmalarını izleyip gerçek zamanlı olarak düzelterek kendi kendine BIOS onarma becerisi sağlayan ilk uygulama olan Dinamik Koruma özellikli HP Sure Start ile kötü amaçlı BIOS saldırılarına karşı koruma, algılama ve kurtarma özellikleri elde edin.3

Yola hazır

    • HP EliteBook Folio en ince ayrıntısına kadar hassas bir şekilde geliştirilmiştir ve MIL-STD 810G testlerini2 geçmiştir.
 • Windows 10 Pro 64

Bu yazı için aranan en çok kelimeler ; hp servis adana,hp servis adana adresi,hp servis adana adres,hp servisi adana,hp servisleri adana,hp yazıcı servis adana,hp plotter servis adana,hp laptop servis adana,hp notebook servis adana,hp fax servis adana,hp teknik servis adana adres,hp bilgisayar teknik servis adana,hp compaq servis adana,hp printer servis adana,hp adana servis telefon,hp yazıcı teknik servis adana,hp adana servis adresleri,hp servis numarası adana

HP EliteBook Folio G1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir