hp_banner2

Profosyonel Servis Hizmeti
kişisel bilgisayarınızı kime verdiğinizaslında çok önemlidir. Çok basit arızaların içinden çıkılmaz bir hale gelmemesini istiyorsanız profosyonel bir servis ile çalışmanız şart. Eğer sizde böyle düşünüyorsanız Asus marka notebooklarda tecrübeli ekibimiz sizi bekliyor. Bizimle irtibata geçin.

ZM-R6808 notebook-anakart 112

Ücretsiz Ariza Tespit Hizmeti
Servisimize ulaştırdığınız arızalı ürün
lerinizin arıza tespiti için ücret almıyoruz. Sizin tarafınızdan verilen onay ile işleme başlıyoruz.. Onay vermediğiniz taktirde ürünüsize ücret almadan geri iade ediyoruz.

Ulaşım Kolaylığı
Servisimiz ADANANIN merkezi olanDörtyol kavşağında faaliyet göstermektedir. Servisimize toplu taşıma araçları ile ulaşım çok rahat olup ADANA’nın her yerinden tek seferde ulaşım sağlayabilirsiniz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Servisimizde Hp Notebook ile ilgili tüm model ve serilerinin yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur

servisHP LAPTOP, HP NOTEBOOK, HP NOTEBOOK ANAKART TAMİRİ, HP NOTEBOOK EKRAN TAMİRİ, HP NOTEBOOK HARDDİSK, HP NOTEBOOK DVD-RW, HP NOTEBOOK ŞARJ ALETİ, HP NOTEBOOK BATARYASI, HP NOTEBOOK RAM, HP NOTEBOOK PARÇALARI, HP NOTEBOOK KLAVYESİ, HP NOTEBOOK KASA DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ,TÜM HP NOTEBOOK YEDEK PARÇALARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir